DÜNYA'YA AÇILMAYA HAZIR MISINIZ?

TURKPEX NJ'23:

Sektörel Türk İhraç Ürünleri Fuarı

Bilindiği üzere, Türkiye’nin 2023 hedeflerinden biri de ihracatını 500 milyar dolara yükseltmek. TURKPEX NJ’23’ün amaçlarından biri de bu hedefi gerçekleştirmeye katkıda bulunmak. O yüzden, alanında bir ilk olan, tamamıyla Türk İhraç Ürünleri’nin sergileneceği bir fuar organizasyonu yapıyoruz.

Amerikan Pazarına Hakim Olun.

TURKPEX NJ 2023 Fuarı İle Amerikan Pazarına hakim olma fırsatı yakalayın. Dünya’nın en büyük ithalatçısı olan ABD, ihracatçılarımız için kritik bir hedef pazar konumunda olup, söz konusu pazara ihracat yapmak veya pazar payını artırmak isteyen firmaların, bu pazara yönelik farklı ve etkili stratejiler geliştirmesine ihtiyaç vardır.

Türkiye’nin ABD’ye ihracatı geçen yıla göre artış göstermektedir. Türkiye İhracatçılar Meclisi verilerine göre Türkiye’nin ABD’ye toplam ihracatı 2020’de yaklaşık 9 milyar dolar iken, bu rakam 2021’de 13 milyar dolara çıkarak, geçen yıla göre yaklaşık %17 artmıştır.

Hem Ülke Kazansın, Hem Siz Kazanın!

TURKPEX’in vizyon ve misyonu sadece bununla sınırlı olmayıp, gelecek yıllarda Amerika’nın farklı eyalet ve şehirlerinin yanı sıra başka ülkelerde de Sektörel Türk İhraç Ürünleri Fuarları organize etmeyi amaçlamaktadır.

Dünyanın en büyük ithalatçısı olan ABD, ihracatçılarımız için kritik bir hedef pazar konumunda olup, söz konusu pazara ihracat yapmak veya pazar payını artırmak isteyen firmaların, bu pazara yönelik birçok dış pazardan farklı olarak etkili stratejiler geliştirmesine ihtiyaç vardır.  

 

Avantajlarımız

Satış ve pazarlama aracı olan ticaret fuarlarının sunduğu avantajlardan yararlanın.

Biz Profesyonel Bir

Ekibiz

Turkpex; yurt dışı fuarlarında uzmanlaşmış, profesyonel çözümler sunan uzman bir markadır.